Strefa kibica

Jest to strefa stworzona specjalnie dla was, gdzie do woli możecie się reklamować, informować mnie o błędach w opowiadaniu bądź nieprawidłowościach w szablonie.
Możecie też sobie tu po prostu pospamić ile wlezie, nie pogryzę was za to ;)

8 komentarzy:

 1. To zupełnie inna bajka, ale zapraszam: http://wiecznysenfairytailjerza.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej!
  Zapraszam przy okazji do siebie: http://smierc-to-nie-koniec.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Legendą nazywany jest ktoś, kto poświęcił swoje życie w walce o wolność.
  Bogiem nazywany jest ten, co umie wszystko powiedzieć, nie bojąc się konsekwencji.
  Smokiem nazywają tego, co wie kim jest i jaki będzie.
  A co jeśli ja jestem połączeniem?

  Zapraszam na bloga z opowieścią, która wzbudzi w tobie więcej uczuć niż nie jedna historia.
  Poświęcenie, walka, współczucie, zazdrość, śmierć, smutek. To tylko nieliczne słowa, które są w ich życiu na zawsze.
  Chcesz poznać ich historię, coś co nie zostanie w Twoim życiu na krótko?
  A więc zapraszam, chodź do mnie, wsłuchaj się w legendę, a dowiesz się czym może być prawdziwe życie.
  Bez światłości nie może istnieć ciemność.

  OdpowiedzUsuń
 4. Serdecznie zapraszam http://rebellion-ft.blogspot.com/ :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Nominowałam cię do Liebster Award http://rebellion-ft.blogspot.com/2015/01/liebster-award.html Mam nadzieję, że się przyłączysz :) Jeżeli nie, to trudno i przepraszam. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy to nowy odcinek twojego ulubionego anime....,czy to gwiazdkowy prezent w maju... , nie! To nowy spis nazwany: W Przestworzach M&A, w którym chcemy zebrać w jedno miejsce wszystkie blogi o tematyce podanej w nazwie. Pomóż nam Hinaichigo Corleone i zgłoś swojego bloga! To nic nie kosztuje, a nawet więcej! Nic nie płacisz. Zapraszamy na:
  http://przestworzach-m-a.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam cię serdecznie na mojego bloga, który opowiada o losach dzieciach bohaterów mangi Fairy Tail :) (wiadomo) Fairy Tail Następne Pokolenie

  Kilkanaście lat temu Acnologia w czasie trwania wojny zniszczyła prawie cały świat. Gildie magów zniknęły z powierzchni ziemi, zostawiając za sobą jedynie garść historii, którą pewni ludzie planują odkryć – część swojej tożsamości. Ci, którzy przeżyli, walczą o kolejny dzień, o przetrwanie, ale coraz gorzej niosą to na swoich barkach. Czują, że przegrywają, ale wciąż mają nadzieję. Jedni giną lub rodzą się, lecz w powietrzu wciąż czuć zapach spalonych, rozkładających się ciał. Dookoła tylko śmierć. Czy warto walczyć o nadzieję? Tą jedyną?


  Wielu z nich nie wierzy w to, iż odzyskają to, co kiedyś było ich. Wielu zginęło pod smoczą siłą lub pod wpływem ludzi. Świat staje się coraz gorszy. Codziennością stają się gwałty, kradzieże, morderstwa, a nikt nie może nic z tym zrobić. Wszyscy chowają się niczym te tchórze, które tak łatwo dały się pokonać Acnologii. Jednakże, gdy na oczach nastolatki ginie pewna ważna osoba w jej życiu, postanawia ona zmienić ten cholerny, popieprzony los. Raz na zawsze.

  http://smocza-era.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
  Homra, czyli wszystko co liczy się w życiu Misakiego Yaty, odkąd Czerwony Król zabrał go z ulicy. Pewnego dnia wracając do domu jest świadkiem próby gwałtu na pewnej blondynce, instynktownie staje w jej obronie a gdy mężczyzna znika staje przez prawdziwym zagrożeniem. Nieprzytomną kobietą. Słuchając rady przyjaciela zabiera ją do swojego domu, aby tam zaczekać aż się obudzi. Czy Yata przełamie w końcu swój lęk przez dziewczynami? A może schowa się w szafie udając, że go nie ma? Towarzystwo kobiet psuje obyczaje i wyrabia smak. I właśnie tego najbardziej boi się Misaki.

  OdpowiedzUsuń